Powered by Smartsupp

Biolage ColorLast kondicionér 200ml

Kód: 3474630619944
Neohodnoceno
Značka: Biolage
kondicionér 200ml
Loading...
396 Kč
Skladem

Péče pro barvené vlasy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oživte své barvené vlasy a dopřejte jim maximální regeneraci a péči inspirovanou přírodou. Kondicionér pro barvené vlasy Matrix Biolage ColorLast Conditioner vyživuje a chrání barvené vlasy, zároveň obnovuje a prodlužuje živost barvených vlasů a dodává jim zářivý lesk. Složení s nízkým pH obohacené o přírodní extrakt z orchideje vlasy intenzivně hydratuje a vyživuje, pomáhá udržovat barevnou hloubku a tón, eliminuje vymývání a blednutí barev a chrání před škodlivými UV paprsky a vnějšími vlivy. Jemná textura usnadňuje rozčesávání a ovladatelnost vlasů, nezatěžuje ani nemastí a zanechává vlasy hydratované, hebké a zářivě lesklé.

Extrakt z orchideje: Extrakt bohatý na antioxidanty, vyhlazuje vlasy a dodává zářivý lesk.

Použití:

  • Kondicionér na vlasy Biolage Color Last Conditioner naneste do vlhkých vlasů a lehce vmasírujte do délek.
  • Nechte na vlasech působit 1-3 minuty a poté z vlasů důkladně opláchněte.
  • Pro nejlepší účinek doporučujeme použít se šamponem Matrix Biolage ColorLast Shampoo.

Složení:

AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • GLYCERIN • CETYL ESTERS • ISOPROPYL MYRISTATE • ISOPROPYL ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE • PHENOXYETHANOL • LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE • LIMONENE • ISOSTEARYL ALCOHOL • PROPYLENE GLYCOL • CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE • CITRIC ACID • HEXYL CINNAMAL • COUMARIN • BENZYL ALCOHOL • BENZOPHENONE-4 • LINALOOL • AMYL CINNAMAL • CYCNOCHES COOPERI FLOWER/LEAF EXTRACT - ORCHID FLOWER/LEAF EXTRACT (F.I.L. D267277/1).

Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Hodnocení obchodu

4,9 407 hodnocení

Eva Pekárková | 03.03.2025
Jsem spokojena
Lucie Mrázková | 05.03.2025
Super
Ivana Janečkovà | 20.03.2025
Super
Petra Holajová | 01.04.2025
Naprostá spokojenost
Hana Navratilova | 04.04.2025
Skvělá komunikace a extra rychlé dodání. Ceny, sortiment TOP.
Ludmila | 14.03.2025
super lak na vlasy, super i tužitlo stejné značky , rychlé doručení objednávky, rozhodnědoporučuji!
Renata Skybová | 25.03.2025
Vše OK, zboží dorazilo brzy a v pořádku, obchod komunikoval velmi dobře a hned mne informoval o každé změně. Jsem spokojená a doporučuji všem.
Helena Kubáčová | 28.02.2025
Maximální spokojenost, ochota a rychlé doručení.
Michaela Čechová | 24.02.2025
S nákupem jsem spokojena. Zboží bylo docela rychle doručeno. Obchod komunikoval bleskově. Není co vytknout.